TELEFON  487 877 556 MŠ Jestřebí /kuchyň/ nebude od 21.6. v provozu.

Můžete použít  číslo 737 292 124.

UPOZORNĚNÍ !!

Školní jídelna  vaří pro všechny strávníky do 22.června 2018 .

Z důvodu rekonstrukce budovy MŠ .

Prosím uhradit stravné do 25.6.2018!!!

Úplata za školní stravování vyplývá  ze zákona  č.561/2004Sb.,školský zákon.

STRAVNÉ   INFO

* od 25.června bude uzavřena kuchyň ,bude probíhat rekonstrukce  budovy MŠ.

*vyučtování proběhne v červnu plátci v hotovosti, větší přepatky budou vráceny hotově menší převdeny do dalšího školního roku
 vyučtování platby bankou proběhnou až na začátku července.
Děkuji . Veducí školní jídelny.

PŘIHLÁŠKY KE STRAVOVÁNÍ

Děti, které chodily v minulém školním roce na obědy, nemusí vyplňovat přihlášku.

Pouze se nahlásí u vedoucí š.jídellny  a nebo u paní kuchařky v jídelně a to minimálně 1 den předem!!!

Rodiče mouhou nahlásit dítě k odběru obědů:

telefonicky: 487 877 556,737292124 / MŠ *kuchyň/ a nebo
emailem: jidelna@zsjestrebi.cz

Přihlášky ke stravování pro NOVÉ strávníky/ZŠ  4 TŘÍDA - 9 TŘÍDA/:

přihláška na nový školní rok 2018/2019  bude včas přístupná

JÍDELNÍČEK   /se otevře v pdf/

JÍDELNÍČEK T 25 2018 DO 22.6

OD 25.6.2018  SE NEVAŘÍ!!! BUDE PROBÍHAT

REKONSTRUKCE BUDOVY MŠ.

PROJEKT OBĚDY PRO DĚTI

Od školního roku 2016-2017 je naše škola zapojena do projektu Obědy pro děti.

Cílem projektu Obědy pro děti je pomoci dětem, které se ocitly v takové životní situaci, kdy si jejich rodiče nemohou dovolit zaplatit jim obědy ve školních jídelnách.Dětem, jejichž situace je dlouhodobá, které nemají vidinu zlepšení situace, a pro které mohou být obědy ve školní jídelně mnohdy jediným, pravidelným teplým jídlem, ač se rodiče tuto situaci snaží řešit.
 weeb  OBĚDY  PRO DĚTI  tady :

WWW.Cepik.cz

„Ať si každý jí, co mu chutná.“ Co ty na to, Cepíku?

Cepík je malý klučina, neposeda stejný jako všechny děti a zřejmě by souhlasil. Aby měl jasněji ve své střapaté hlavince o správném stravování, pomáhá mu kamarádka Eliška a děti z mateřských školek. Je hrdinou a postavičkou celoročního projektu, který nenásilnou formou učí děti předškolního věku základy zdravého životního stylu.

Projekt pomocí her učí děti správným stravovacím návykům a porozumění lidskému tělu i vlastnímu zdraví. Cepík je sice loutkou, ale v očích dětí ožívá. Postavička se zrodila díky nápadu paní Ing. Lenky Plzákové, poradkyně pro výživu a ředitelky Centra podpory zdraví v Ústí nad Labem. Jméno Cepík vzniklo jednoduše odvozením z názvu Centra podpory zdraví, není to žádné cepování, ani trpaslík s cepem.

Projekt Cepík a mateřské školy  ...naše školka MŠ JESTŘEBÍ je zapojena do projektu.

• Zdravá výživa – motto: „Každé jídlo, které máme, aspoň trochu ochutnáme.“
  • Pitný režim – motto:„ Vše co žije, vodu pije.“

weeb cepík .cz

17.ŘÍJNA VE ŠKOLCE BYLA NÁVŠTĚVA ,,CEPÍK,, A VYPRÁVĚL DĚTEM POHÁDKU .

VŠECHNY FOTKY TADY.

CEPÍK VODA FOTKY TADY: