Září ve druhé třídě

01.10.2018 14:24

Září uteklo jako voda a my si zvykáme, že už jsme druháci. Máme dva nové kamarády, Filipa a Erika. Doufáme, že se jim bude s námi dařit. Byli jsme na vycházce v lese, poznávali stromy a květiny. Poslouchali jsme pohádku o čekance, viděli jsme ještěrku a našli jsme housenku. Máme ji ve třidě, krmíme ji a rychle roste.   

Dva naši spolužáci byli na běhu v Zahrádkách. Vyhráli 1. a 2. místo a dostali medaile. Jeli jsme do knihovny v Lípě a povídali jsme si o pohádkách. Paní knihovnice nás moc chválily, že jsme znali mnoho starých pohádek. Je to pochvala i pro naše rodiče. Na našem školním parlamentu byl i nový pan ředitel Michal Kotek. Pochválil vítěze běhu, pogratuloval dětem k narozeninám v září a společně jsme si zazpívali. V říjnu máme každý týden nějakou hezkou akci, tak se musíme snažit, abychom si vše zasloužili. Zapsala Hana Vaňková