Žáci z Provodína jeli do divadla

16.10.2018 12:44

V úterý ráno na nás čekal před školou velký autobus, který odvezl všechny žáky na pohádku O popleteném drakovi do České Lípy. Šlo o představení v rámci Divadelního podzimu. Všichni byli ve společenském oblečení a také se společensky chovali. Pohádku jsme si náramně užili, ale tím vše neskončilo. Celý den pokračoval ve znamení ETIKY. Žáci se po návratu rozdělili do pracovních skupin a vyzkoušeli si různé aktivity, ve kterých uplatnili své znalosti o společenském a slušném chování. Naučili se rozlišovat správné a špatné chování ve scénkách, které sami zahráli, procvičovali si použití slovíček PROSÍM a DĚKUJI, zhlédli krátký pořad o chování ve škole a dokonce o všem dokázali diskutovat. Nezbývá než držet dětem palce, aby to všechno uměly použít v životě :-) 

                FOTOGALERIE ETIKETA                             FOTOGALERIE DIVADELNÍ PODZIM