Velikonoční VÝPRAVA za pokladem společně s družinou

17.04.2017 15:51

Velikonoční svátky JARA jsme odstartovali společně s družinou ZELENÝM ČTVRTKEM. Vypravili jsme se společně do přírody, kde nám starší kamarádi připravili zábavnou zaječí stezku za velikonočním pokladem. Nejdříve jsme se pomalovali jako ti zajíčci, potom jsme si vyrobili zaječí uši a hurá do lesa! Cestou jsme zdatně plnili různé úkoly - učili jsme se nové koledy, poznávali bylinky, stromy, šišky, hráli jsme přetlačovanou, pantomimu, stromovou honičku, skládali jsme z písmen slova, která se vztahují k jaru nebo jen tak brouzdili v kalužích... Za ochotu a velkou pomoc při akcích družiny děkuji především Kačce Piškulové, Mílovi Bratršovskému a paní učitelce Janě Brožové s rodinou. Bylo to pro nás příjemně strávené dopoledne na čerstvém vzduchu a tak to má být. 

Vaše paní vychovatelka M. Kuchynková a paní učitelka J. Brožová