Velikonoční dílničky ve škole

12.04.2017 08:25

V pátek 7. 4. se konaly tradiční velikonoční dílničky v budově školy v Provodíně. Děti si mohly se svými rodiči vyrobit krásnou dekoraci na sváteční stůl nebo třeba do okna. Vyráběly se různé závěsy z proutí, věnce ozdobené skořápkami a barevnými peříčky, malovalo se na sádru a tvořily se jarní květiny, které neuvadnou. Účast ze strany veřejnosti byla značná a dobrou náladu doplňovali starší žáci, kteří nabízeli přítomným hostům čaj nebo kávu. Venku bylo hezké počasí, a tak děti neodolaly a běhaly do stánku u školy pro zmrzlinu. Někteří rodiče přinesli sladké pohoštění a my jím tímto moc děkujeme.

Zábava se postupně přemístila do podkrovní školní družiny, kde začala hudebně-zábavná šou s Honzou popletou. Děti skotačily mezi velkými bublinami, motaly zvířátka z balónků, ale také poznávaly pohádkové postavy. Velká fronta se tvořila na malování obličeje a postupně tak mezi všemi přítomnými poskakovali tygři, kočky, žáby a jiné bytosti.

Budoucí školáčci se zde mohli potkat se svojí paní učitelkou Vaňkovou a akci navštívila i nová posila školy p. uč. Červenková.

fotogalerie DÍLNIČKY
 
 

fotogalerie HONZA POPLETA