Vánoční olympiáda v Tv

17.12.2016 09:01

Před Vánocemi jsme s děvčaty o hodině Tv uspořádaly Vánoční olympiádu. Děvčata se rozdělila do 4 skupin. Šárka Janoušková vedla tým z Portugalska, Lucka Grégerová svůj tým z Brazílie, Veronika Svatušková tým z Ruska a Markéta Bratršovská tým z Kanady. Kapitánky si samy vybraly členky týmu a název země za kterou chtějí bojovat. Samy vedly a motivovaly své týmy. Při každé disciplíně určily kdo z jejich týmu daný závod povede. Součástí soutěží na rychlost, sílu, vytrvalost, kamarádství a týmového ducha byla i vědomostní soutěž věnovaná svými otázkami naší škole, historiím obce Jestřebí a Provodín a samozřejmě českým sportovcům. Nakonec vyhrály na prvním místě dva týmy a to Šárky a Lucky Grégerové, pak těsně za nimi tým Veroniky Svatuškové a s rozdílem jednoho bodu tým Markéty Bratršovské. Všechny týmy bojovaly statečně a s plným nasazením. Mgr. Johana Římánková

 FOTOGALERIE