Vánoční dílničky

13.12.2015 22:12

Ve čtvrtek 10. prosince proběhly v naší škole adventní dílničky.

Příprava na ně byla veliká, protože se zapojily všechny tři budovy – MŠ Jestřebí, ZŠ Jestřebí i ZŠ Provodín. Starší žáci pod vedením svých učitelů pomáhali s výzdobou školy a uvítáním příchozích. Ve vyzdobené škole nechyběl betlém, ozdobené stromečky, zapálené františky, svíčky ani koledy. Vše dohromady vytvářelo příjemnou vánoční atmosféru.

FOTOGALERIE

V MŠ tvořili rodiče se svými nejmenšími dekorace z přírodnin. V ZŠ se společně zdobily perníčky, pletly dekorace z proutí, hvězdičky z pedigu, kapřík z barevné čtvrtky a třpytek, svícen z těsta, malovalo se na kamínky i na obličeje dětí.

K občerstvení byla káva, čaj i domácí cukroví z dílny nejen našich šikovných kuchařek, ale i některých rodičů, kterým tímto velice děkujeme.

Účast byla značná a největší odměnou byly rozzářené obličeje všech přítomných.

Předškoláčci měli možnost se seznámit se svojí budoucí paní učitelkou Mgr. Johanou Římánkovou. Další setkání je čeká již brzy, protože společně začnou jezdit na kurzy plavání a v květnu se budou připravovat na školu pomocí hravých kurzů Škola hrou.