Vánoční akademie 2017

20.12.2017 15:16

Velkou vánoční akademii pořádá naše škola každé dva roky, aby měli žáci i učitelé dostatek prostoru připravit kvalitní vystoupení. Tento cíl se nám v úterý 19. 12. 2017, věřím, podařilo splnit v plné míře. Akce proběhla v jestřebské tělocvičně od 17 hod., kde měli rodiče a ostatní hosté možnost zhlédnout dva přibližně hodinové bloky plné pestrých vystoupení našich dětí a žáků. Na programu byly především vystoupení tříd ZŠ, zájmových útvarů ZŠ, ŠD Provodín  a  MŠ Jestřebí. Na akademii byla zkrátka celá škola a plně zaplněná tělocvična měla rozhodně na co koukat.

                                                        FOTOGALERIE

 

Celým večerem nás profesionálním způsobem provázeli moderátoři z 9. třídy (Milan Bratršovský, Kateřina Piškulová, Zuzana Perunová, Petr Kubrt, Jakub Havlík a Denisa Myšková). Slovo si vzal čas od času i pan ředitel, který na začátku poděkoval učitelům a žákům za přípravu vystoupení a hostům popřál příjemnou zábavu.

A zábava to skutečně byla, protože následovala úžasná přehlídka tanečních a hudebních vystoupení, vlastních dramatizací a inscenací, kostýmů, secvičených choreografií, vtipů a řečnických obratů. Podívejte se například na cirkusové video ŠD Provodín.Program měl spád a jednotlivá vystoupení sklízela potlesk za potleskem. Diváci často roztleskali celou tělocvičnu, čímž dávali najevo, že se jim program skutečně libí.

 

Na druhou část programu po přestávce zůstala většina hostů a program nadále gradoval. Posuďte sami - video 9. třídy. Zklidnění přineslo snad jen předání obřího šeku, který vyrobili žáci školy jako symbol finanční podpory školy a oblastní charity pro místní útulek Dogsy. Symbolický šek přišly převzít zástupkyně psího útulku společně s jejich čtyřnohými kamarády. Následoval opět tanec a zpěv, který sklízel potlesk.

Závěr programu patřil zklidnění formou společného hudebního a pěveckého vystoupení s chytlavou vánoční melodií, kterou si mohli hosté společně s příjemnou náladou odnést domů. Video "Vánoční".

Další videa: vystoupení 4. třídy, vystoupení 7. třídy, divadelní kroužek, školní kapela, MŠ Jestřebí.

 

 

Děkuji všem, kteří přispěli k realizaci tohoto krásného večera. Těšíme se příští setkání s Vámi v novém kalendářním roce 2018.

 

Mgr. Martin Zicháček