Strašidlácký rej - děti dětem

24.10.2015 13:56

Strašidlácký rej uspořádaly ve čtvrtek 22. 10. děti z kroužku flétniček, tvořivé dramatiky a divadla. Připravily pro naše maláčky a předškoláčky z MŠ JESTŘEBÍ pěkně bujaré veselí v podobě strašidláckých soutěží. Děti zde mohly prokázat svoji nebojácnost, statečnost a zručnost v netradičních disciplínách (např. skládaly puzzle ježka, procházely pavučinkou, počítaly oříšky, převážely kolečkem dýničky, dokreslovaly obličej dráčkovi, poznávaly barvy, hledaly v lesíku schovaný zvoneček pro štěstí a  Bílá paní, tj. naše budoucí paní učitelka 1. ročníku 2016/2017 Mgr. Johana Římánková je na konci cesty obdarovala  barevným balónkem, z kterého se jim snažila vykouzlit  strašidláckou příšerku. To, aby na ní děti do příštího roku nezapomněly a s chutí se na novou paní učitelku těšily. Do soutěží se zapojili i někteří rodiče našich žáků. Odměna pro všechny zúčastněné byla opravdu sladká. Žáci si odnesli domů pamětní list a medaili k tomu. Po skončení celé akce čekal na naše pomocníčky v družině velký čokoládový dort a to dráček-školáček. Všem žákům, kteří se na této večerní akci podíleli moc moc děkujeme. Jste prostě šikulky!!!

Vaše paní vychovatelka M. Kuchynková a paní učitelka J. Brožová