Sportovní den ve škole

01.06.2017 19:43

Ve čtvrtek 1. června se konal tradiční sportovní den pro žáky 1. - 9. ročníku na hřišti v Provodíně k příležitosti oslavy Dne dětí. Za slunečného počasí se zde setkali pohromadě všichni žáci z obou školních budov. Ranní procházka byla malou rozcvičkou a příjemným začátkem sportovního klání.

Žáci obdrželi kartičky s disciplínami, kam vyučující zapisovali body dle kvality výkonu soutěžících. Podmínkou bylo absolvovat všechny úkoly, potom bylo možno libovolné soutěže zopakovat.

Po uplynutí stanovené doby nastalo velké sčítání a za každou třídu byl vyhlášen jeden vítěz. Žák a žákyně s největším počtem bodů (shodou okolností shodným) byli jmenováni absolutními vítězi soutěže.

Odměnu si však odnesli všichni účastníci a přestože se dnes neučili ve školních lavicích, možná se něčemu přiučili - a to soutěžit v duchu fair-play.

Z. Šťastná

Fotogalerie: ZDE