Sportovní den dětí

02.06.2019 20:59

V pátek 31. 5. se ve škole neučilo, všichni žáci základní školy v doprovodu svých třídních učitelek a učitelů dorazili na školní dvůr budovy v Provodíně, kde pro ně učitelé a zaměstnanci školy uspořádali sportovní den ke Dni dětí. Všichni se tak během dopoledne vystřídali na různých disciplínách (překážková dráha, šlapadlo, skákání s balónem mezi koleny, chytání rybiček, přeskoky přes švihadlo,petanque, nošení míčků na pingpong pálce, vzduchovky, hod na plechovky a další) a za každou sbírali body. Po dvou hodinách se vyhodnotily výsledky a z každé třídy byli určeni tři nejlepší sportovci, kteří dostali za své snažení medaili a cenu od třídního učitele. Všichni účastníci byli nakonec odměněni sladkostí za účast. Počasí přálo a všichni jsme si den užili. Už se těšíme na další klání zase za rok.
Poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci, sponzorům (Poháry Bauer https://www.facebook.com/poharybauer/ za medaile) a žákům za účast.

Fotogalerie na fb zš a mš jestřebí