Společný výlet se školkou do AQUAPARKU

01.10.2017 10:30

V pátek jsme se společně s jestřebskou školkou vydali do blízkého Aquaparku v Mladé Boleslavi. Jeli s námi i tři čtvrťáčci, jedna páťačka a dvě šesťačky. Připojila se i Terezka Šujanová s maminkou. Děti si užívaly vodní jeskyně, divoké řeky, skluzavky, tobogánu, vířivky, vodotrysků, gejzírů a páry. Také jsme hráli různé vodní hry, na babu, lovili rybičky, cvičili, závodili v rychlosti na tobogánu. Po tříhodinovém plaveckém tréninku formou her jsme se zajeli posilnit do rychlého občerstvení McDonalds. Maláčci si pochutnávali na zmrzlince a my jsme nezklamali a dali si tradičně svého oblíbeného hambáče. Již teď se těšíme na další společné akce. Za pomoc děkuji především paní učitelce Janě Brožové a jejímu synovi Karlovi. Byl to prima strávený den!!!

FOTOGALERIE: AQUAPARK