Spaní ve škole se neslo v duchu hraní společenských her

18.03.2018 11:09

V březnu jsme sbírali a sbírali motivační kartičky, až jsme nasbírali. Prvních devět z nás se sešlo v pátek 16.3. v sedm večer ve škole a strávili jsme spolu velmi příjemný večer. Takové vlastnoručně připravené toastíky k večeři chutnají výborně. A škola v noci.....to je teprve dobrodružství. Zvláště, když se tři spolužáci promění na školní strašidla.

Potom už se naše třída změnila na velkou hernu. Hrál se Maršál a špion, Člověče, nezlob se a týmová hra Kufřík.

Z herny se stala nocležárna, všichni připravili spacáky a karimatky a hurá na pohádku Rio 1.

Ráno si každý užil po svém. Někdo si připravil vánočku s marmeládou, jiný si užíval teplíčka spacáku do poslední chvíle a někdo opět zasedl ke společenským hrám.

Na společnou noc ve třídě jsme se všichni moc těšili a opravdu jsme si ji užili. Teď sbíráme kartičky na společnou pizzu v pizzerii na Slovance.

FOTOGALERIE: