Sleeping Stones na koncertě Sebastiana

11.11.2017 12:26

V pátek jsme se vydali se školní kapelou Sleeping Stones na koncert populárního zpěváka Sebastiana. Prožili jsme Vesmírnou tour 2017 přímo na koncertní scéně v České Lípě KD Crystalu. Koncert proběhl v duchu nejnovějšího singlu Vesmírná. Nechyběly ani známé hity - Polety, Toulavá. Speciálním hostem a předskokanem celé vesmírné show byla kapela Like-it.  Ta měla za úkol rozezpívat všechny přítomné českolipské fanoušky. Potkali jsme zde i naše spolužáky. Na konci proběhla autogramiáda a focení. Byl to pro nás ohromný a jedinečný zážitek. Snažili jsme se nasbírat řadu cenných zkušeností, ať už pěveckých, hudebních či manažerských. Jsme totiž hudeníky tělem i duší. A kdo ví? Třeba o naší kapele Sleeping Stones také brzy uslyšíte!!!

FOTOGALERIE a VIDEO: SEBASTIAN