Školní kolo recitační soutěže

07.02.2017 07:17

V úterý, 31. ledna 2017, skočilo první pololetí. Než se tak stalo, došlo u nás ještě k jedné zajímavé události. Uskutečnilo se školní kolo recitační soutěže.

Po velké přestávce se žáci čtvrté až deváté třídy shromáždili v učebně čtvrťáků, aby povzbudili a potleskem ocenili výkony svých kamarádů – recitátorů. Každý ročník měl své zastoupení, některý větší, některý menší, a přestože svou roli sehrávala určitá nejistota z veřejného vystupování, všichni svou roli zvládli přinejmenším dobře. A odměnou jim byl bouřlivý potlesk posluchačů. Jak již bylo řečeno, snažili se všichni.

Tím ovšem značně ztížili úlohu odborné porotě a silně znesnadnili její rozhodování. Rozhodujte, když jsou všichni velmi dobří! V okresním kole nás tedy budou reprezentovat ti, kteří naše fundované rozhodčí nejvíce zaujali - Honza Valta, Tereza Šujanová, Dominika Petráčková a Eliška Bendová.

Fotogalerie ZDE: