Školní kolo recitační soutěže

01.02.2016 08:06

Školní kolo recitační soutěže

Ve čtvrtek  28. ledna  jsme uskutečnili školní kolo recitační soutěže. Obecenstvo tvořili žáci, odbornou porotu naše kolegyně a pan ředitel. Všichni žáci, kteří se škoního kola soutěže zúčastnili, předvedli velmi kvalitní a hodnotné výkony.

V kategorii 4.-5. třída zvítězila žákyně čtvrté třídy Dominika Petráčková s hravou básničkou Hrabě Drákula a Nováková z 3.C od Pavla Šruta.Prvenství mezi žactvem druhého stupně si zaslouženě odnesla „osmačka“ Lucie Grégerová s poetickou básní Kocourek, jejímž autorem je Josef Kainar.

Stejná soutěž, pouze s jinými účastníky, jiným obecenstvem a porotou, se konala také v Provodíně. I zde bylo báječné obecenstvo, příjemná porota a perfektně připravení soutěžící. Zaslouženě si palmu vítězství odnesla žákyně třetí třídy Tereza Pešková s básní pana Jiřího Žáčka Jak taškář napálil taškáře.

FOTOGALERIE A VIDEA