S baterkou do knihovny a noční družinovka

25.04.2018 09:05

Ve čtvrtek jsme si uspořádali noc v družince. Na přání dětí to byla noc Mimoňová a zvířátková. Nejdříve jsme si vybalili všechny věci, spacáky, plyšáky, baterky...Po setmění jsme se společně vydali do provodínské knihovny. Zapálili svíčky a rozsvítili baterky. Tam nás čekala ochotná paní knihovnice Alena Perunová, která pro nás připravila bohatý strašidelný program. Společně jsme si také přečetli příběhy z dětských knížek při lampičce a získali tak za odměnu dárečky a diplomy za splněnou noční družinovku. Všem se nám večerní program v knihovně moc líbil. Z knihovny jsme se vraceli nočním lesíkem a splnili si tak očekávanou cestu odvahy. U školy jsme si stačili zahrát ještě pár nočních her, nejvíce však děti pobavila noční schovávačka při baterce. Když jsme se konečně unavili, tak jsme se šli navečeřet a zalezli si i se svými plyšáky do svých spacáčků. Byla to nezapomenutelná noc!!!

FOTOGALERIE: KNIHOVNA A SPANÍ