Rozhodli jsme se adoptovat Rysa

25.09.2016 15:14

Školní družiny Provodín a Jestřebí se společně rozhodly adoptovat Rysa ze ZOO v Děčíně. Malým peněžním příspěvkem na našeho Rysa získáme některé výhody v ZOO, např. volné nebo zlevněné vstupné. U našeho zvířátka bude informativní cedule o adopci družinou Provodín a Jestřebí. Rádi bychom také našeho Rysa pravidelně navštěvovali a účastnili se ZOO Školy s výukově zážitkovým programem. ZOO Škola je střediskem environmentální výchovy, kde děti budou poznávat zvířata z bezprostřední blízkosti a dozví se spoustu nových zajímavostí ze světa zvířat. Je to skvělá možnost netradičního zážitku, nahlédnutí do tajů živočišné říše a zároveň obohacení o další znalosti a informace. Tyto výhody budou platit jeden rok a jsou ošetřené smlouvou. Prosíme proto rodiče, aby nás podpořili a přispěli tak symbolicky Rysovi libovolnou finanční částkou, která bude z části použita na úhradu ročních nákladů na krmení, veterinární péči, ošetřování a vytápění  - do konce října. Děkujeme všem rodičům za spolupráci. Vaše vychovatelky Monika a Hana.