Putování Tří králů za betlémskou hvězdou - noc v družině

10.01.2016 19:06

V pátek, po večerním koledování se děti vrátily zpět do školy. Čekalo je ještě noční putování za betlemskou hvězdou. Děti plnily zábavné úkoly, které byly tematicky zaměřené na svátek Tří králů (psaly křídou jména Tří králů, házely mincemi do královské koruny, podepisovaly se na královskou korunu, hledaly po školní budově betlémskou hvězdu). Za splnění všech disciplín získaly dary pro mlsné jazýčky a královský dort Kašpara, Melichara a Baltazara. Po dobré večeři jsme ještě uspořádali pyžamovou párty a noční diskotéku. Baterky a svíticí náramky ve škole blikaly až do ranních hodin. Unavení jsme pak všichni zalehli do spacáků a sledovali pohádku na dobrou noc. Myslím, že na páteční noc v družině jen tak nikdo nezapomene!

M. Kuchynková a J. Říhová

Fotogalerie zde: Noc v družině