Průvod Tří králů na podporu Tříkrálové sbírky 2018

06.01.2018 17:20

Naše škola se tento rok opět zapojila do charitativní a dobročinné akce Tříkrálové sbírky 2018. Naši žáci putovali večerní vesnicí jako tříkráloví koledníci od domu k domu a novoročním přáním a písničkou My Tři králové jdeme k Vám prosili o finanční dar do zapečetěné kasičky na podporu lidí v nouzi. Vybraná částka za loňský rok 2016 byla předána formou šeku oficiálně na vánoční akademii zástupcům místnímu útulku Dogsy.   

Během sbírky se učí pomáhat bližním i ti nejmenší. Jako nejmladší koledník našeho třkrálového průvodu byl Radímek Holec z MŠ Jestřebí, který se přidal i se svou maminkou. Charitě ČR můžete účinně pomoci i Vy, protože každá koruna bezpodmínečně pomáhá. Děkujeme Všem, kteří projekt podpořili. A komu předáme šek letos? Popřemýšlíme. Klidně se zapojte do diskuse a zasílejte nám své návrhy. Děkujeme. 

Za pedagogický kolektiv Kuchynková, Brožová

FOTOGALERIE: PRŮVOD TŘÍ KRÁLŮ