Projekt Halloween

31.10.2016 19:54

Měsíc říjen jsme ve škole završili připomenutím svátku Halloween, který se slaví většinou v anglicky mluvících zemích. Všichni se učíme angličtinu, a tak se také seznamujeme s tradicemi anglicky mluvících zemí. Mezi tyto tradice Halloween patří. Stejně jako vloni si žáci letošní osmé třídy připravili zábavný projekt pro spolužáky z mladších tříd. V průběhu pondělního dopoledne se postupně prostřídali žáci první a 4.-7. třídy a každá třída si užila svou zábavnou hodinu plnou her a úkolů. Některé úkoly byly jen zábavné, většina ale byla i vzdělávací, a tak si všichni mohli otestovat své znalosti z oboru anglický jazyk. Žáci soutěžili nejen sami za sebe, ale v průběhu času sbírali body za splněné úkoly a těmi pak přispěli svému týmu. Po vyhodnocení úspěšnějšího týmu třídy v závěru programu, dostali všichni zúčastnění sladké odměny v podobě perníků s halloweenskými motivy. Perníky pekli a zdobili osmáci, aby měli čím odměnit své mladší spolužáky. Osmáci se své role zúčastnili na jedničku a pilně celé dopoledne pracovali a starali se o zábavu a práci mladších spolužáků. K navození atmosféry přispěly i kostýmy a masky, kterými si žáci zpestřili den.

Fotogalerie 1.třídy ZDE

Fotogalerie 4.třídy se připravuje ZDE