Přijali jsme pozvání na muzikál do Prahy

12.01.2018 20:41

Díky spolupráci s firmou Corinth v oblasti vývoje a zavádění 3D výukových systémů do škol jsme byli pozváni do divadla Broadway v Praze na muzikál žáků gymnázia Evolution na Jižním Městě, které se věnuje témuž v oblasti středoškolské výuky.

Více jak dvouhodinový muzikál „Židle v kruhu“ nás zavedl do školního prostředí. Sledovali jsme vzpouru studentů proti nesmyslnému učitelskému drilu, kterou přišel vyšetřit školní inspektor. Vše však zkomplikovala učitelka chemie, když se rozhodla školu i se vzbouřenými studenty vyhodit do povětří. Sledovali jsme tak i amnézii pacientů – aktérů vzpoury v léčebně, kde se snažili vzpomenout si na události, které předcházely výbuchu, a my s nimi poznávali, co se ve škole skutečně stalo.

V průběhu představení studenti a učitelé předvedli 14 písniček vlastní tvorby. Došlo i na projekci grotesky Jak zabít školního inspektora a slyšeli jsme nesmrtelné hlášky, které provází školu od té do doby, co je školou.

V upomínku krásného zážitku jsme dostali odznáčky se symbolem židle a po nezbytné zastávce v občerstvení McDonald's jsme se plni zážitků vraceli domů.

Mgr. Zuzana Šťastná

FOTOGALERIE

VIDEO Z MUZIKÁLU