Pozvánka na vánoční program školy

08.12.2015 09:04

ZŠ a MŠ Jestřebí srdečně zve všechny současné i budoucí žáky, rodiče a přátele školy na:

Vánoční dílničky 10. 12. 2015 (od 16 do 18 hod.)

Akce bude probíhat zároveň v MŠ Jestřebí, ZŠ Jestřebí i ZŠ Provodín. Smyslem je otevřít návštěvníkům školu v předvánoční atmosféře a poskytnout tak prostor pro vzájemná setkání. V dílničkách si děti společně s rodiči vyrobí za pomoci učitelů drobné vánoční dekorace. Nebude chybět kavárnička s občerstvením.

V provodínské škole přivítá nastávající prvňáčky jejich budoucí třídní učitelka  Mgr. Johana Římánková, která pro ně bude mít připravený speciální program.

Vánoční akademie 17. 12. 2015 (od 17 hod. v kinokavárně Jestřebí)

Diváci uvidí vystoupení MŠ Jestřebí a žáků základní školy, které připravovali pro své blízké několik posledních týdnů. Přijďte se podívat, co děti nacvičily!

Škola dále zve na:

Den otevřených dveří 12. 1. 2016 (od 14 do 18 hod.)

Otevřena bude budova školy v Provodíně i v Jestřebí. V provodínské škole bude čekat na budoucí prvňáčky paní učitelka Mgr. Johana Římánková, která bude mít pro žáky nachystané motivační aktivity.

Ředitel školy představí novinky pro školní rok 2016/2017 a předvede interaktivní výuku anglického jazyka.

V budově školy v Jestřebí se budou moci návštěvníci kromě prohlídky školy a seznámení s učiteli těšit na předvedení nejmodernějšího 3D výukového systému pro výuku přírodovědných oborů, který od 17:00 předvede zástupkyně ředitele školy Mgr. Zuzana Šťastná.

Zápis do 1. třídy 21. 1. 2016 (od 14 do 18 hod.)

Informace k zápisu, který se bude konat v budově školy v Provodíně, naleznete v sekci zápis do ZŠ.

Budoucí třídní učitelka prvňáčků zde již zveřejnila termíny přípravných kurzů Škola hrou   (květen 2016) pro předškoláky.