Pohádkové nocování s družinkou

02.04.2017 18:25

V pátek 31. března proběhla dlouho očekávaná POHÁDKOVÁ NOC v naší provodínské družině na počest známého dánského spisovatele a pohádkáře H. Ch. Andersena. Děti přišly v oblíbených  pohádkových kostýmech a staly se tak na celý večer opravdovou pohádkovou postavou. Své pohádkové role se ujaly znamenitě. Mohly tak přožít pohádkový děj. A protože se blíží Velikonoce, šli jsme na večerní procházku a koledu k rodičům do Jestřebí. Po příchodu jsme si dali hranolky a řízečky od řezníka Krkovičky a dobré buchtičky od našich milovaných maminek. Pak už na nás čekala malá diskotéka a pohádka na dobrou noc. Všem rodičům moc děkuji za pomoc, bezvadnou spolupráci s družinou a velikonoční dárečky. Zvláštní poděkování patří především paní Sýkorové, Svatuškové, Holcové, Štefkové, Ernešové, Kopřivové, Bratršovské a paní učitelce Brožové. Z pelíšku zdravíme a těšíme se na příští rok! 

Vaše paní vychovatelka Monika a paní učitelka Jana