Odešla dlouholetá kolegyně a kamarádka paní Iveta Procházková

05.02.2019 12:02

Ve středu 30. 1. dostala ZŠ a MŠ Jestřebí zdrcující zprávu. Po tragické události nás opustila dlouholetá pracovnice a kamarádka paní Iveta Procházková. Byla po desítky let školnicí školy v budově Provodín. Titul pracovnice a školnice je v tomto případě ale málo! Byla člověk, který se stal tváří školy! Byla člověk spolehlivý a vždy ochotný každému pomoci nad rámec svých povinností a to je opravdu vzácná vlastnost. Slovy se někdy těžko dají vyjádřit vykonané skutky! Říká se, že každý z nás je nahraditelný. Troufáme si tvrdit, že v tomto případě je to pravděpodobně nemožné. Paní Procházková byla duší školy a my jsme hrdi na to, že právě takový člověk byl zaměstnancem naší školy. Náš velký dík a upřímnou soustrast všem pozůstalým.

Děkujeme a s bolestí vzpomínáme. Kolegové a kamarádi.