Noc v HOPSÁRIU a velká oříšková loupež

28.05.2017 16:58

V pátek jsme strávili detektivní noc v děčínském HOPSÁRIU. V noci na nás čekala velká oříšková loupež přímo s detektivní zápletkou, kterou si pro nás připravila zkušená animátorka. Nejdříve jsme se ve tmě museli pomalinku vloupat do obchodního centra, které bylo střeženo hlídacím systémem a my ten systém museli přelstít, jinak by zahoukal. Když jsme se už konečně dostali do obchoďáku, narazili jsme na hlídače, který hlídal oříšky. My jsme se je snažili uloupit a odnést je s pomocí brčka z obchodu ven. Po nasbírání a přenesení do svých domečků jsme si mohli uloupené oříšky konečně rozlousknout. Byla to noční bojovka, jak má být! Potom jsme jen slavili, popíjeli šampaňské, pojídali špagety, hopsali, projížděli se na koloběžkách a motokárkách. Řádili jsme až do jedné hodiny ranní a pak jsme unaveni se spoustou zážitků ulehli do skákacího hradu či trampolíny. Paní animátorka nám ještě na dobrou noc přečetla jako v opravdovém obchoďáku do mikrofonu pohádku. Na detektivní noc strávenou v obchoďáku v Děčíně jen tak nikdo nezapomene!

FOTOGALERIE: NOC V HOPSÁRIU