Návštěva ZOO školy v Děčíně

02.05.2017 08:46

V pátek se vydaly družinky společně na další odpolední návštěvu děčínské ZOO školy. Je sice maličká, ale přesto je tu stále co k vidění. V České Lípě k nám do autobusu nastoupila naše budoucí paní učitelka třetího ročníku Lucie Červenková, aby se blíže seznámila se svými žáčky. Nejdříve jsme prošli celou ZOO, navštívili jsme našeho ADOPTOVANÉHO RYSA a potom jsme se usadili do školních lavic, abychom se seznámili s určitými druhy zvířat a jejich mláďaty. Děti se dozvěděly, jak se v takové zvířecí rodince žije. Poslouchali jsme zvukové nahrávky jednotlivých zvířat, luštili jsme zvířecí křížovku, hráli vědomostní hry a nakonec nás čekalo milé překvapení v podobě živého zvířátka. Mohli jsme si pohladit hada, papouška a králíčka. Domů jsme pak odjížděli s novými zážitky. Děčínská ZOO nás prostě baví!

FOTOGALERIE: ZOO ŠKOLA