Návštěva útulku DogSy

26.06.2017 20:57

Naše třída se rozhodla aktivně sponzorovat rozjíždějící se místní útulek opuštěných zvířat a zvířat, které byly zachráněny před jatky. Dnes jsme mohli své snažení zúročit. Krom pravidelného malého měsíčního příspěvku, jsme na dnešní návštěvu nasbírali několik tašek suchého pečiva pro ovečky a pro kozy. Skoro každý donesl velikou konzervu pro psy, malé pytlíčky a granule, kapsičky a konzervy pro kočičky, speciální pytel granulí přímo pro štěňata, speciální piškoty pro pejsky a několik pytlíků normálních piškotů. I nakrájená jablíčka. Všechny dobroty jsme předali a suchým pečivem a jablíčky jsem rovnou nakrmili kozy a ovečky a pejskovi Mikině jsme rovnou vyškrábali jednu konzervu. Mohli jsme se pomazlit i s prasátkem a třemi selátky, která jsou hezky ochočená. Smyslupný výlet se nám moc líbil. Těšíme se na příští návštěvu, kdy uvidíme další pokroky v tak smysluplné pomoci a dobročinné pomoci, jakými tento útulek je. Děkujeme za doprovod paní Veronice Slavíkové, která se nám trpělivě věnovala a s činností útulku nás seznámila. FOTOGALERIE ÚTULEK