Návštěva keramické dílny v Červeném domečku

14.11.2016 08:50

V pátek 11. listopadu jsme se společně vydali do keramické dílny v Červeném domečku k paní Svatuškové. Odpolední keramika byla skutečně kouzelná. Připadali jsme si jako v pohádce. Vyráběli jsme pro maminky a tatínky vánoční andělíčky z keramické hlíny. Paní Svatušková se nám ochotně věnovala. Dokonce jsme dostali i čajík na zahřátí. Všem se nám zde moc líbilo. Cestou autobusem zpět jeme si sdělovali svoje zážitky. A že jich bylo! Poslechněte si nejlepší hlášky: (Mně se líbilo, jak jsme modelovali hady, mně se líbilo to kouzlo s mističkou a mně zase s novinami, mně se líbilo prostě všechno, bylo to boží...). Milí rodiče, nechte se prosím překvapit, jak bude vypadat náš první výrobek z keramické hlíny. Jsme prostě ŠIKULOVÉ!!!

FOTOGALERIE: KERAMIKA