Muzikoterapie aneb NÁVRAT KONCOVKY

27.04.2016 19:35

Školní družina se  v tomto školním roce zapojila do hudebního projektu Muzikoterapie aneb NÁVRAT KONCOVKY. Zakladatelem a výkonným lektorem projektu je Petr Broniš. Základem zdravé muzikoterapie je přímý kontaktní poslech a prožitková tvůrčí hra jedince v kolektivu na přirozeně ladící hudební nástroje jako jsou koncovky, brumle, didžeridy i znějící misky. Důležitou složkou je vyťukávání vlastního rytmu na tělo a bubny. Nejvíce děti oslovilo společné bubnování v kruhu, při kterém se krásně uvolnily. Muzicírování děti moc bavilo. Domů odcházely nadšené a pozitivně laděné.                                                                                                                                                                             Kuchynková Monika

Fotogalerie:MUZIKOTERAPIE