Máchův pohár v Kravařích

14.09.2017 17:32

Ve čtvrtek 14. září se naši nejlepší fotbalisté z prvního stupně zúčastnili fotbalového turnaje v Kravařích o putovní Máchův pohár. Turnaj pořádá tradičně škola Kravaře ve spolupráci s obecním úřadem. Hra byla moc těžká, zápasy byly vyrovnané, týmy kamarádské a celé dopoledne jsme si ve sportovním duchu užili všechny zápasy. Vybojovali jsme krásné 1. místo za nejlepšího brankáře všech týmů a to je náš Jiří Petříček. Jiřík byl oceněn jako nejlepší brankář všech zápasů. Dostal z rukou předsedy Svazku obcí Máchova kraje Ing. Karla Schreinera dětské šampaňské a bonboniéru. Celé naše mužstvo vybojovalo celkově 5. místo a vyhráli jsme kromě diplomu i krásný pohár. Jako nejlepší střelec našeho týmu byl vyhodnocen Radim Piškula. Chtěli bychom poděkovat zúčastněným žákům, jejich rodičům a celému organizačnímu týmu za opravdu skvělou atmosféru po celou dobu zápasů a vůbec celého dopoledne. Konkrétně děkujeme i panu starostovi Ing. Vomáčkovi a panu řidiči panu Křížovi, který nás odvezl po zápase svým školním autobusem Školáčkem zpět do Jestřebí. Moc děkujeme :o)     FOTOGALERIE