Jak jsme chystali jarmark

18.05.2017 09:36

Dnes bylo nebe čisté jako průzračný potůček a slunce pělo krásnou báseň pomocí úžasné harmonie jemného vánku a my jsme se připravovali na neobyčejný den v naší škole. Bylo dopoledne jako každé jiné a někteří svalnatí chlapci šli stavět naše sídla, kde budeme odpoledne vystavovat naše božská díla , dělaná s láskou , která sídlí v našich milých srdcích. Ještě před týdnem jsme si říkali, že to zvládneme, že dokážeme prodat naše výrobky, ale když se na nás usmál ten osudný den , všichni jsme začali být nervozní. Přípravy našich výrobků také nebyly bez katastrof,jelikož se někteří lajdáci nedostavili na hodiny příprav a tím zkomplikovali všechno, co se dalo a ti, kteří zůstali v usmívající se škole až do nedočkavého večera ,byli velice znaveni úsilím, které vložili do našich ,jednoduchostí oplývajících, výrobků. Dnešek je náš osudný den, a proto se musíme vyzbrojit proti horoucí přesile, která se na nás bude valit ze všech světových stran a jen tak nepřestane, dokud i poslední výrobek neskončí v rukou jednoho z kupujích.Dnešní Jarmark bude velice těžký, ale určitě i štěstím oplývající.

Šárka Janoušková, 8.třída