IQ LANDIE Liberec

28.06.2018 14:13

Sláva, nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu.......Výlet se opravdu vydařil. Nebylo vůbec jednoduché proběhnout celou IQ Landii, "cachtat" se ve vodě, vyběhnout od zemského jádra až na povrch Země, projít zrcadlovým bludištěm, číst Braillovým písmem, koukat se na svět jako vosa, povídat si s robotem, hlásit počasí v televizi, hrát na klavír, zažít zemětřesení, schovat se v ohromné bublině....... Mezi tím vším jsme stihli ještě show blesků a zábavnou science show, kde nás vědec celých 45 minut bavil opravdu zajímavými pokusy s lihem, tekutým dusítem a vzduchem. Létaly rakety, hořel laboratorní stůl, před očima nám zmrznul nafukovací balonek a někdo z nás si vyzkoušel, jaké to je být asistentem vědce. V každém případě jsme ani zdaleka nestihli všechno, co IQ LANDIE nabízí. Až nebude přát prázdninové počasí, tak hurá do IQ LANDIE. Na výlet s námi jela i 3. třída. 

 FOTOGALERIE: