Indiánský DEN DĚTÍ

04.06.2017 20:48

V pátek oslavily družinky společně Den dětí na školní zahradě v Provodíně. Oslava proběhla v duchu indiánského řádění. Děti se mohly radovat z indiánské show, z hasičské pěny, z jízdy na koních, ze skákacího hradu, z trampolíny a z ostatních indiánských soutěží. Nejvíce v horkém počasí však zabodovala jednoznačně pěna. Soutěže si pro nás připravili starší kamarádi z jestřebské školy. Střílelo se z luku na terč, vodní pistolkou se srážely kuželky , házelo se lasem na bizona, tetovalo se, malovalo se na obličej, vyráběly se čelenky. Každý si přišel na své. Děkujeme OÚ Provodín za půjčení skákacího hradu, panu Šťastnému a Kaňkovskému za koníky,  panu Kuchynkovi za párky v rohlíku a cukrovou vatu a mamince Kadlečkové. Zvláštní poděkování za ochotu, laskavost a pomoc patří také především našemu nej-školnímu týmu - K. Piškulové, M. Bratršovskému, E. Šubové, J. Novákové, M. Nepivodové, Z. Perunové, O. Pánkovi. Byl to prima dětský den a skvělá zábava k tomu!

FOTOGALERIE: INDIÁNSKÝ DEN DĚTÍ