Hurá prázdniny, hurá do Hopsária

03.02.2017 17:23

V pátek jsme si vyjeli na prázdninovou oslavu družiny do děčínského Hopsária. Nejdříve jsme všichni zdatně prošli dopravním kurzem Hopsária, který byl zaměřen na výuku základních pravidel bezpečnosti silničního provozu. Kurz byl veden proškolenými lektorkami zábavnou formou, při které děti získávaly vědomosti doprovázené bezprostřední aplikací v praxi. Děti měly možnost vyzkoušet si netradiční jízdu na šlapacích autíčkách nebo na koloběžkách. Hrály si také na chodce a policajty. Po celou dobu jsme využívali prolézací věž s klouzačkami, obří trampolíny, skákací hrad, stolní fotbal a interaktivní hru Xbox Kinect či různé hrací koutky pro děti. V Hopsáriu se nevyřádí pouze děti, ale i dospěláci. Všem se výlet moc líbil. Děti byly mimořádně unavené, ale věřím, že kdyby to šlo, hopsaly by určitě, až do rána!!!

FOTOGALERIE: HOPSÁRIUM