Exkurze do Prahy 25.10. - Pražský hrad, procházka Prahou/Jumppark

27.10.2016 19:50

Exkurze do Prahy se jednoznačně povedla. Na Pražském hradě jsme si s výkladem naší průvodkyně prohlédli celý areál největšího starobylého hradního komplexu světa, který je takto zapsán i v Guinessově knize rekordů. Nejvíce se nám líbila Katedrála svatého Víta a Zlatá ulička. Paní průvodkyně děti chválila za to, že na její dotazy odpovídaly většinou správně.

Potom jsme se rozdělili podle zájmu do dvou skupin. Jedna skupina vyrazila na procházku Prahou. Druzí, kterých byla většina, se přesunuli do Jumpparku. Je to areál se spoustou na sebe navazujících trampolín. Nikdy bych nevěřil, že skákat z jedné na druhou může být tak vyčerpávající a zároveň tak neuvěřitelně zábavné. Skákat z trampolíny salta do molitanových kostek se většina dětí vůbec nebála. Jumppark jsme si prostě užili a bylo to jedním slovem bomba.

Na zpáteční cestě jsme nabrali děti z první skupiny, které místo do Jumpparku šly na prohlídku historického centra Prahy. Ještě jsme se stavili na oblíbené občerstvení a večer dorazili domů unavení a spokojení.                                                                                              Mgr.Tomáš Krejčík

Fotogalerii z exkurze na Pražském hradě naleznete ZDE

Fotogalerii z jumpparku naleznete ZDE