Družinová olympiáda v plavání

03.03.2017 21:11

Dnes jsme se vydali s paní vychovatelkou a paní učitelkou Římánkovou na další zdokonalovací kurz v plavání. Zkušení instruktoři nám uspořádali zábavnou formou malou družinovou olympiádu. Štafetový závod nám dal pěkně do těla, ale nám se to moc líbilo! Bojovali jsme ze všech sil. Snažili jsme se zvítězit a patřit mezi nejlepší tým. Zbyl nám čas i na relaxaci v teplé vířivce a vodní soutěže ve vodě i pod vodou. Lovili jsme rybičky a dokonce jsme si mohli dát souboj s kamarádem na klouzačce. Bylo to príma. A to není ještě všechno. Vyplavali jsme si také nafukovací balónky, bonbónky a pamětní listy s velkou mokrou jedničkou. Už teď se těšíteme na příště. Stavají se z nás totiž ostřílení plaváčci bez ochranných pomůcek!

FOTOGALERIE: OLYMPIÁDA V PLAVÁNÍ