Dráčkování s deváťáky

17.09.2016 10:01

V pátek 12. 9. odpoledne nás pozvali naši deváťáci na společné dráčkování do Jestřebí. V čele s panem učitelem Kašparem a panem učitelem Krejčíkem si pro nás připravili různé zábavné soutěže. Děti se strefovaly na plechovky, házely míčkem do tlamy, vybarvovaly pohádkové omalovánky a skákaly přes švihadlo. Po splnění všech soutěží mohla začít dlouho očekávaná společná Drakiáda s našimi staršími spolužáky. I přesto, že nám podzimní počasí příliš nepřálo, děti se snažily své dráčky řádně provětrat. Došlo i na sladkou odměnu. Pro děti bylo nachystané občerstvení a mňamka od naší Markétky v podobě sladkých koláčů. Všichni jsme si tento den náramně užili. Deváťákům moc děkujeme a těšíme se zase na příští Dráčkování! Hurá!!! Vítězové Drakiády: nejděsivější drak: Tomáš Rybák, nejmenší drak: Vojta Červenka, nejkrásnější drak: Štěpánka Štefková.

FOTOGALERIE: DRÁČKOVÁNÍ