Den otevřených dveří 2018

09.04.2018 17:18

Ve čtvrtek 5.4.2018 proběhl Den otevřených dveří a rozhodně bylo na co koukat. Ranní program odstartoval online přenos z 3D výuky pod vedením paní zástupkyně Mgr. Štastné, video z výuky můžete zhlédnout na facebookových stránkách školy . K paní zástupkyni se však návštěvníci mohli vrátit ještě během dodpoledne, kdy pro ně měla v učebně chemie nachystané zábavné pokusy.

V Provodíně byly k vidění ukázkové hodiny všech paní učitelek, cirkusový program ŠD a za dětmi se dokonce zastavil kouzelník. Do školy zavítali také budoucí prvňáčci, na které se již moc těšíme. (Pro starší děti z MŠ bude 19. 4.  2018 naposledy probíhat Škola hrou pro předškoláky, a tak se neváhejte podívat do školy, pokud jste to ještě nestihli.)

FOTOALBUM - UKÁZKOVÉ HODINY

CIRKUSOVÉ AKTIVITY PRO PŘEDŠKOLÁKY

 

Zlatým hřebem programu v provodínské ZŠ bylo otevření nové školní knihovny a čítárny. Úvodní slovo pronesl pan ředitel, který poděkoval obci Provodín za financování stavebních úprav, pracovníkům školy za náročnou přípravu a organizaci akce, panu Kovářovi za podporu SRPŠ formou pořízení moderního přehrávače a množství krásných audioknih. Dále vyzval pan ředitel rodiče, aby doma žákům každý den alespoň trochu četli a ujistil je, že ve škole je čtenářství věnována dobrá péče. Tomu má napomoci zbrusu nová knihovna s čítárnou, kterou se podařilo vybavit díky projektu Šablony ZŠ a MŠ Jestřebí, do kterého je škola zapojena. Nezbývalo než popřát žákům, aby je četba v knihovně bavila a vydávali se z knihovny na cestu společně se svou fantazií. Po slavnostním přestřižení pásky do nově zařízené místnosti následovala krátká vystoupení našich žáků. Pro hosty bylo připraveno dokonce i drobné občerstvení, a tak v programu takové události nechybělo skutečně nic. Všem, kteří se na tom podíleli, moc děkujeme.

 

FOTOGALERIE - OTEVÍRÁNÍ ŠKOLNÍ KNIHOVNY PROVODÍN

 

Mgr. Martin Zicháček