Co nás čeká do konce školního roku AKTUALIZOVÁNO

17.01.2016 20:34

ÚNOR

V pátek 5. 2. pojedeme v 7:45h do knihovny do České Lípy na řízený program, budeme vybírat 30,- Kč.

BŘEZEN

Ve čtvrtek 24. března pojedeme do Pekelského údolí na procházku mezi bledulemi. Do konce března budeme vybírat 30,- Kč. Odjezd v 8:06 z vlakového nádraží. Po příchodu do Lípy si zajdeme do Pizzerie Diego ;-)

DUBEN

29. dubna bychom jeli do Doks do Památníku Karla Hynka Máchy a rovnou se podíváme do Minizoo. Do konce dubna budeme vybírat 30,- Kč.

KVĚTEN

Zase bychom si nějaký pátek zajeli za odměnu do kina. Cena lístku 110,- Kč = to děti odmítly. Raději by jely do Prahy na památky. Domluvím i exkurzi na Letišti Václava Havla. Jeli bychom v sobotu, nebo ve dni ředitelského volna. Datum upřesním.

ČERVEN

18. -21. 6. Pojedeme do Janova nad Nisou na projektové vyučování. Do konce ledna budeme vybírat 500,- Kč a do konce května 670,- Kč. Lístky s informacemi dostanou děti začátkem ledna a budou na Bakalářích školy ;o)