Čertovský den ve třetí třídě

05.12.2017 15:51

Ten den jsme byli od rána všichni jako na trní.......Kdy přijdou, kolik jich přijde, budou strašidelní, odnesou nás, nedáte nás, že ne? To bylo otázek. A přišli. Hned první hodinu. Bylo jich tolik, že nás smích přešel. Kniha hříchů mluvila jasně, věděli na nás všechno. Jediné, co nás zachránilo, byla básnička a slib, že se budeme od teďka trošku více snažit - hlavně uklízet, nelajdačit a trošku lépe se chovat. 

Mikuláš nám nadělil plný košík ovoce, jogurtů, rozinek a semínek a my jsme si mohli vyrobit ovocný salát. Loupali jsme, krájeli jsme, míchali jsme a nakonec jedli. Moc jsme si pochutnali. Dokonce jsme salát poslali i dvěma "marodům", aby jim to nebylo líto. 

Tak zase za rok. FOTOGALERIE ČERTI

                        FOTOGALERIE ČERTOVSKÝ DEN