Čertí stezka odvahy očima Livie Vážné

02.12.2018 17:27

ČERTÍ STEZKA ODVAHY

Na čertí stezku, pořádanou družinou Provodín a mateřskou školkouProvodín, se každý rok moc těším. Tajuplná cesta, vedoucí temným a strašidel plným lesem od školy, končí na zahradě mateřské školky, kde na všechny čeká Kuchynkovic stánek s párkem v rohlíku, česnečka, teplé nápoje a hlavně čert Ferda, který je každoročně zdrojem veselé zábavy. Má hubaté řeči a umí děti vyhecovat tak, že se při pohledu na ně baví i dospělí. Spolu s rozsvěcením stromečku (spojenou s Mikulášem a betlémy), se jedná o jednu z velmi příjemných akcí, za kterou všem, kdo se na jejím zajištění podíleli, děkujeme. Poděkování též pracovníkům obce za krásně vymetenou lesní cestu. Livia Vážná

Na obrázku může být: 4 lidé, smějící se lidé, stojící lidé a venku

Na obrázku může být: 2 lidé, smějící se lidé, stojící lidé, strom a venku

Na obrázku může být: 7 lidí, smějící se lidé, stojící lidé a noc

Na obrázku může být: 2 lidé, lidé na pódiu a stojící lidé