Ať žijí duchové aneb noční výšlap na Spící pannu - náš druhý úkol

12.10.2016 11:00

V úterý 11. října jsme se sešli jako pravá školní strašidýlka, abychom společně zdolali Spící Pannu a mohli se tak trošku začít bát. Během cesty děti plnily zábavné úkoly (počítaly duchy, kreslily postavy, počítaly ve džbánku dušičky, namotávaly kostru, lovily pavouky, podepisovaly se na pergamen) a hlavně potkávaly strašidelné postavy. To starší kamarádi z jestřebské školy se během chvilky proměnili v duchy, čarodějnice, kostry, lišky, bláznivého šaška, Bílou paní, upíry, nevěsty... Za splnění všech soutěží děti získaly papírové medaile, které pro nás vytvořili osmáci s paní učitelkou Mičíkovou.  Na konci cesty si děti opekly párečky, rozsvítily lucerničky a odcházely spokojeně domů. Děkujeme všem, kteří se do akce zapojili a s chutí pomáhali - především K. Piškulové, M. Bratršovskému, M. Nepivodové, E. Šubové, J. Novákové, D. Petráčkové. D. Zatkovi, E. Kovářové, V. Červenkové, T. Šujanové, paní učitelce Římánkové, Mičíkové, Lípové za pěkné diplomy a panu Kuchynkovi za párečky a veškerý servis, který nám poskytuje. Vaše vychovatelky Monika a Hanka. FOTOGALERIE: VÝŠLAP