4. a 5. třída nejenom v Planetáriu

25.11.2015 15:34

Hodina přírodovědy zase jinak :o) ...Ve středu jsme vyjeli na exkurzi do ZŠ Dubá, kde jsme se zúčastnili společné prezentace o vzniku vesmíru v mobilním planetáriu. Než film začal, prohlédli jsme si ve škole prostory chovatelského kroužku, kde mají místnost plnou terárií, akvárií a klecí, plných vodních a suchozemských želv, dvou hadů, několika žab, čolka, ještěra, činčil, křečků, morčat, osmáka, ale i cvrčků, červů a sušených pavouků... Všechna, opravdu všechna zvířátka jsme si mohli pohladit a prohlédnout si je z blízka :o)  4. třída viděla film Původ života a 5. třída Astronomie pro děti. Oba filmy byly pěkně názorné, zajímavé a hezky přizpůsobené našemu probranému učivu v přírodovědě :o)

Všechny fotky z exkurze najdete ZDE