A poslední školní výlet je také za námi, aneb jak jsme jeli do České Lípy na výstavu prací žáků ZŠ Moskevská

27.06.2018 20:44

Jak již předesílá nadpis článku, třetí výlet je za námi. Myslím si, že za všechny zúčastněné žáky mé třídy mohu napsat, že je zdárně za námi. Chcete vědět, co všechno jsme ve škole v Moskevské zažili? Tak hned u vstupu jsme ochutnali vynikající koláče, shlédli jsme pohádku o Červené Karkulce, která nám udělala velkou radost - máme ji totiž nacvičenou z hudební výchovy a tak jsme zpívali s Karkulkou, vlkem i holubem. Po pohádce nám přišel vhod lívanec s povidlama a šlehačkou a pak už hurá na zahradu, kde bylo připraveno mnoho dílniček, stánek se suvenýry, opékání buřtů, skákací hrad a plácek pro tancovačku. Nesmím zapomenout napsat, že výstava žáků byla tentokrát průřezem všemi výstavami za 25 let trvání této tradice. Zaujal nás tank, včelí medvídci, klauni a mnoho dalších a dalších výrobků v téměř životní velikosti. Sluníčko svítilo, hrála hudba, občerstvení nechybělo a tím pádem jsme byli naprosto spokojení. A to jsme stihli cestou na autobus ještě kopeček zmrzliny.

Fotogalerie: