ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ ŽÁKŮ DO PRVNÍHO

ZÁKLADNÍ ŠKOLA ČLÁNKY 2018/2019

Prvňáčkům začala škola

05.09.2018 18:54
Prvního září začala školní docházka 11 děvčátkům a 6 chlapcům 1. třídy. Někteří asi nemohli dospat a přišli před školní budovu ještě dlouho před jejím otevřením. Čekání se zdálo nekonečné. Pak ale konečně cvakl zámek a ve dveřích se objevil ředitel školy, paní učitelka Červenková a pan školník....
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6

MATEŘSKÁ ŠKOLA ČLÁNKY 2018/2019

V této rubrice nejsou žádné články.

ŽAKOVSKÁ KNÍŽKA

3D VÝUKA

Víte, že naše škola disponuje jako první v kraji nejmodernějším 3D výukovým systémem pro výuku přírodovědných oborů?

VÝUKA JAZYKŮ

Víte, že na naší škole máme rozšířenou výuku jazyků?

VÝUKA EKOLOGIE

Víte, že na naší škole máme rozšířenou výuku environmentální výchovy? Důraz je kladen na problematiku vztahu člověka k životnímu prostředí.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Víte, že díky nízkému počtu žáků ve třídách máme prostor k tomu respektovat jejich osobnost ?

VÝUKA PLAVÁNÍ

Víte, že naše škola podporuje výuku plavání?

DOPRAVA DO ŠKOLY ZDARMA

Víte, že proplácíme žákům cestovné?

ZÁJMOVÁ VÝUKA

ZDE naleznete širokou paletu kroužků. Vybere si každý.

TŘÍDNICKÉ HODINY

Víte, že díky pravidelným třídnickým hodinám pracujeme na lepším klimatu v dětském kolektivu?